Otázky a odpovědi

Jakým způsobem si mohu obraz objednat?

Máš dvě možnosti:

1. Obraz na zákázku

Do uvedeného emailu napíšeš tvůj požadavek o kresbu obrazu na zakázku, který bude mít tyto náležitosti: 

  1. Autor díla (Hana nebo Míša) 
  2. Jméno a příjmmení osoby, kterou obraz bude znázorňovat ( její vlastnosti, záliby, životní události...). Čím více budeme o daném člověku vědět, tím více se v obraze jeho jedinečnost bude zrcadlit.

2. Tématický obraz

Již nakreslený obraz, nalezneš v sekci obrazy k prodeji. Jednoduše si vybereš obraz, který se ti líbí a do emailu uvedeš název tohoto obrazu a kdo ho kreslil. Tvůj email ti potvrdíme a posléze můžeš obraz uhradit na uvedený bankovní účet. Po připsání peněz na účet, ti bude obraz zaslán. 

Jaké údaje mám uvést do platebního příkazu?

Platební údaje

  • text platby, 
  • variabilní symbol, 
  • konstantní symbol,
  • specifický symbol,

po potvrzení objednávky ti vše zmiňované uvedeme do emailu. Po obdržení platby, ti bude obraz zaslán. Platba bude zahrnovat cenu obrazu včetně ceny poštovného a balného .

 

 

 
 

Můžeme se domluvit i na osobním předání?

Ano, můžeme. Pokud bude obraz kreslen Hanou, místo předání po předchozí domluvě může být Praha nebo Teplice. Pokud bude obraz kreslen Míšou, místo předání mohou být České Budějovice.

Jak dlouho budu čekat na nakreslení obrazu?

Vzhledem k tomu, že nám jde o kvalitu díla a spokojenost osoby, pro kterou je obraz kreslený, dobu kresby včetně zaslání odhadujeme na 3 týdny, pokud se individuálně nedomluvíme jinak.

Jakou formou mi bude obraz zaslán?

Využíváme Českou Poštu, obraz bude zaslán doporučenou zásilkou.

Bude můj nakreslený obraz zveřejněn na vašem webu případně jiných sociálních sítí?

Ano bude. Rádi bychom, abychom každého, koho zaujme naše tvorba, mohly inspirovat již nakreslenými obrazy. Ty obdržíš obraz s věnováním a komentářem k tomu. Na internetu zveřejníme fotografii obrazu a její obecný popis.

Mohu vám dát vědět, jak jsem s obrazem spokojený/á?

Ano, budeme ti velmi vděčné, zpětná vazba od tebe či tvých přátel je pro nás důležitá. Pokud nám chceš sdělit svoje dojmy,  napiš nám na email, a třeba se i s obrazem vyfoť a pošli fotografii.

Tvá spokojenost bude naší spokojeností.

Jak je obraz kreslený?

Obraz je nakreslený tuší na bílém podkladě, na čtvrtce. Černobílý kontrast podtrhne černý rám, který je součástí obrazu.

Diskuzní fórum

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek