Obrazy na prodej od Hany

Seberealizace

Pokud poznáš podstatu vlastního já, otevřeš mysl dalšímu chápání.  Formát A3.  
>

Naděje

Naděje je křehká jako plamínek, který můžeš pouhým sfouknutím uhasit. Budeš-li ho chránit a věřit v něj, plamínek zesílí do podoby ohně, který rozhoří činy vedoucí k naplnění tvých snů a přání. Formát A4
>

Dětství

Dětství je jako louka rozkvetlého kvítí. Kvetoucí kvítky, které se radují z holého bytí nezatěžkaným žádnými kapkami vody plné obav a starostí. Něžné kvítky se na svět smějí a nebeskými křídly své nevinné myšlenky jen povznášejí. Děti rostou stejně tak, jako když se poupata mění v kvítí....
>

Pták

S lehkostí a elegancí vzlétává do vzdušných výšin, odkud na svět pohlíží dalekosáhlou perspektivou. Nadhled je jeho doménou. Formát A4
>

Strom

Je jako tichý pamětník. Léta přihlíží životům, které plynou kolem. Každý letokruh je odrazem minulosti, každý list odrazem přítomnosti a každému nájemníkovi dává jistotu a domov. Formát A4
>

Sloní štěstí

Štěstí není o náhodě. Jsi štěstítvůrce. Drobné krůčky, které tě vedou, jsou poháněny vůlí podobající se síle slona. Formát A4.  
>

Dynamika

Vše je ovládáno silou. Energie je základem všeho i tebe. Formát A3.
>

Krása

Jiskrná krása, která je uvědomělá, sebevědomá a směřuje tam, kde ji čeká naplnění. Formát A3.    
>

Příroda

Obraz vyjadřující vztah k přírodě, k matce zemi dodávající domov tvorům tvořící její podstatu. Formát A3.      
>

Romance

Chceš-li, můžeš věřit v lepší bytí a vše v tvé mysli bude čisté a nevinné. Formát A3.
>

Obrazy na prodej od Míši

Džungle

Svět, ve kterém žijeme, pro někoho džunglí je.  Někdy ztrácí se,  někdy pevnou půdu pod nohama hledá.  Přeje si na chvíli mít, sílu slona, vychralost opice a krásu motýla. Přje si šťastný být.
>

Čas vánoční

Co vykouzlí úsměv na našich tvářích v čase vánočním. Je to vločka, sněhulák nebo vánoční stromeček. Stačí tak málo a záhy se ocitáme v dětském světě. Úsilí je ovšem značné, odprostit se od stresu, odprostit se od předvánočního shonu mít vše dokonalé, umí to vůbec někdo? Formát A3.
>

Strom času

Čas je spravedlivý, neoblomný, nezadržitelně plyne. Je otázkou, jak s ním den za dnem nakládáme. Každý, který toto ví, s jistotou pluje na své vlajkové lodi, silný a uvědomělý, dělat právě teď věci pro sebe a svůj spokojený život. Formát A4.
>

Podzim

Léto dalo poslední sbohem a nastal podzim. Podzim plný listí, pavučin utkaných tou nejjemnější nitkou, na kterou zazívají tóny větru. Je tu podzim, krásný, barevný a slunný. Formát A3.
>

Šnečí ulita

Šnečí ulitu můžeme přirovnat k domečku nebo-li k domovu. Šnečí domeček je neustále v pohybu, v rytmu, který udává samotný tvor jej nesoucí. Náš domov je jen jeden, stálý, vřelý, kam cestu vždy nalezneme. Formát A4.
>

Svoboda

Svoboda je pro mě létáním. Svoboda je krásná jako rozmanitost a barevnost ptačího pera. Svoboda ve vztahu, v práci, ve všech podobách je to, co umožňuje být tím, kým ve skutečnosti jsme - sami sebe. Formát A3.
>