V galerii nalezneš :

  •  " Obrazy o lidech " určené pro konkrétní osoby, reflektující jejich povahu, zájmy, životní události.  Do obrazů jsou     skrytě zaneseny jmenné iniciály osob, které dílo zrcadlí.

 

  • " Obrazy tématické " zahycují stavy nálad, tužeb, charakterů a ročních období. 

 

            ! Inspiruj se a nechej si namalovat obraz o sobě, případně o člověku, kterého bys rád obdaroval něčím originálním !

 

O lidech, obrazy na zakázku od Míši

Maruška a Honza L.

Manželský pár jejichž přednost ztvárňují dva šálky. Pohostinnost a vřelost jim není cizí. Vždy u nich dostanete to nejlepší. Výtečnou kávu či víno? Cokoli. Jedna lžička je pírko, které vypovídá o jemnosti a vstřícnosti Marušky. Její slova vždy zahřejí na duši. Druhá lžička je hokejka, Honza jako...
>

Radka M.

Osoba, která toho už mnoho dokázala. Svou pílí a dravostí bojuje za svou práci a možnost se dále realizovat a rozvíjet. Je jako voda, která s sebou přináší období plné životních změn nesoucích s sebou lásku, štěstí i úspěch. Je moudrá a energická. Formát A4.
>

Lucka K.

Obraz je o člověku, který oplývá krásou fyzickou i duševní. Prošel si těžkou životní zkouškou, která ho ponaučila, že život umí brát, ale i dávat. Jeho preciznost, příjemné vystupování působí jako ovanutí motýlím křídlem. Formát A4.
>

Lenka K.

Kdo nalezne klíč k našemu srdci vyhrává. Umí zamotat naším životem, rozvítit naše myšlenky a dělat nás štastnými. Osoba, která našla ten můj klíč, je milá, přátelská a oplývá nesmírnou láskou ke psům. Formát A4.
>

Míša Z.

Obraz je o člověku, který je jemný a půvabný jako paví pero. Je jako voda, tichá, ráda se obklopuje svými přáteli a rodinnou. Je štědrý a milující vše živé. Formát A4.
>

Lenka Š.

Tento člověk je jako semínko, které rostlo, ale nevyrostlo. Vzrůstem je malý, ale charakterem velký. Hlas má jemný jako peříčko, je vynalézavá a pracovitá. Má ráda své nejbližší a svého psa. Je jako východ slunce, který vždy zahřeje a potěší. Formát A3.  
>

Hana K.

Člověk, který zažil mnoho západů i východů slunce v různých zemích i kulturách. Neustále roste, jeho zkušenosti reflektují jeho moudrost. Je jedinečný svou péčí o své nejbližší, které si umí i náležitě hájit stejně tak, jako když včela neváhá použít své žihadlo, je-li její domov ohrožen. Vždy...
>

Renata Z.

Člověk, který je jedinečný svým rázným temperamentem, živou a veselou povahou. Oheň zahřeje, poskytne útočiště, stejně jako ona. Je empatická a uvědomělá. Má ráda zábavu, dobré víno a nadevše miluje zvířata. Formát A3.
>

Mirka K.

Obraz pojednává o člověku s velkým srdcem, který svůj život zasvědtil své velké rodině a starým lidem. Tento člověk je půvabný jako labuť, květina. Jeho koníčkem jsou stromy, zahrada a péče o lidi, kteří to potřebují. Formá A3.  
>

Jarda M.

Člověk, který je chytrý, obětavý, ctižádostivý, cholerický. Má rád společnost lidí a sport. Působivé je, že toto nejsou jeho slova, ale slova blízkého člověka. Člověka, který si ho váží, zejména pro to, jaký je. Jeho vášní je jeho žena, pejsek a florbal. Formát A4.
>

Tématické obrazy od Míši

Odměna

Absolvování další cesty v nás vzbuzuje rozporuplné myšlenky. Na konci vždy očekáváme odměnu. Odměna přijde ovšem pokaždé, je jen zapotřebí na ni správně nahlížet. Zkušenost, která nás posouvá k vlastnímu sebepoznání. Formát A3.  
>

Cestovatel

Je těžké být cestovatelem a objevovat svoji duši. Učiníme-li tak, život s námi samými je snažší a o to krásnější. Formát A3.  
>

Bod zlomu

Nastává období, kdy člověk přemýšlí o věcech, kterého ho nenechávají klidným. Stále zaměstnávají naší mysl, stále se knim vracíme. Nečinnost je zhoubou, jakýkoli krůček, čin vedoucí k řešení je spásou. Formát A3.      
>