V galerii nalezneš :

  •  " Obrazy o lidech " určené pro konkrétní osoby, reflektující jejich povahu, zájmy, životní události.  Do obrazů jsou     skrytě zaneseny jmenné iniciály osob, které dílo zrcadlí.

 

  • " Obrazy tématické " zahycují stavy nálad, tužeb, charakterů a ročních období. 

 

            ! Inspiruj se a nechej si namalovat obraz o sobě, případně o člověku, kterého bys rád obdaroval něčím originálním !

 

O lidech, obrazy na zakázku od Míši

Maruška a Honza L.

Manželský pár jejichž přednost ztvárňují dva šálky. Pohostinnost a vřelost jim není cizí. Vždy u nich dostanete to nejlepší. Výtečnou kávu či víno? Cokoli. Jedna lžička je pírko, které vypovídá o jemnosti a vstřícnosti Marušky. Její slova vždy zahřejí na duši. Druhá lžička je hokejka, Honza jako...
>

Radka M.

Osoba, která toho už mnoho dokázala. Svou pílí a dravostí bojuje za svou práci a možnost se dále realizovat a rozvíjet. Je jako voda, která s sebou přináší období plné životních změn nesoucích s sebou lásku, štěstí i úspěch. Je moudrá a energická. Formát A4.
>

Lucka K.

Obraz je o člověku, který oplývá krásou fyzickou i duševní. Prošel si těžkou životní zkouškou, která ho ponaučila, že život umí brát, ale i dávat. Jeho preciznost, příjemné vystupování působí jako ovanutí motýlím křídlem. Formát A4.
>

Lenka K.

Kdo nalezne klíč k našemu srdci vyhrává. Umí zamotat naším životem, rozvítit naše myšlenky a dělat nás štastnými. Osoba, která našla ten můj klíč, je milá, přátelská a oplývá nesmírnou láskou ke psům. Formát A4.
>

Míša Z.

Obraz je o člověku, který je jemný a půvabný jako paví pero. Je jako voda, tichá, ráda se obklopuje svými přáteli a rodinnou. Je štědrý a milující vše živé. Formát A4.
>

Lenka Š.

Tento člověk je jako semínko, které rostlo, ale nevyrostlo. Vzrůstem je malý, ale charakterem velký. Hlas má jemný jako peříčko, je vynalézavá a pracovitá. Má ráda své nejbližší a svého psa. Je jako východ slunce, který vždy zahřeje a potěší. Formát A3.  
>

Hana K.

Člověk, který zažil mnoho západů i východů slunce v různých zemích i kulturách. Neustále roste, jeho zkušenosti reflektují jeho moudrost. Je jedinečný svou péčí o své nejbližší, které si umí i náležitě hájit stejně tak, jako když včela neváhá použít své žihadlo, je-li její domov ohrožen. Vždy...
>

Renata Z.

Člověk, který je jedinečný svým rázným temperamentem, živou a veselou povahou. Oheň zahřeje, poskytne útočiště, stejně jako ona. Je empatická a uvědomělá. Má ráda zábavu, dobré víno a nadevše miluje zvířata. Formát A3.
>

Mirka K.

Obraz pojednává o člověku s velkým srdcem, který svůj život zasvědtil své velké rodině a starým lidem. Tento člověk je půvabný jako labuť, květina. Jeho koníčkem jsou stromy, zahrada a péče o lidi, kteří to potřebují. Formá A3.  
>

Jarda M.

Člověk, který je chytrý, obětavý, ctižádostivý, cholerický. Má rád společnost lidí a sport. Působivé je, že toto nejsou jeho slova, ale slova blízkého člověka. Člověka, který si ho váží, zejména pro to, jaký je. Jeho vášní je jeho žena, pejsek a florbal. Formát A4.
>

Tématické obrazy od Míši

Sen

Spirála snová stále někam plyne, nekonečná zdá se být.  Jednou však cíle dosáhne  a i člověk svůj konec bude mít. Do zrcadla svého tam pohlédne, spatří mozaiku ze vzpomínek skádanou a cesty, kterými chce dále jít. Plamen se znovu zahžehne a onen člověk začne znovu žít. Probudí se.
>

Džungle

Svět, ve kterém žijeme, pro někoho džunglí je.  Někdy ztrácí se,  někdy pevnou půdu pod nohama hledá.  Přeje si na chvíli mít, sílu slona, vychralost opice a krásu motýla. Přje si šťastný být. 
>

Čas vánoční

Co vykouzlí úsměv na našich tvářích v čase vánočním. Je to vločka, sněhulák nebo vánoční stromeček. Stačí tak málo a záhy se ocitáme v dětském světě. Úsilí je ovšem značné, odprostit se od stresu, odprostit se od předvánočního shonu mít vše dokonalé, umí to vůbec někdo? Formát A3.
>

Podzim

Léto dalo poslední sbohem a nastal podzim. Podzim plný listí, pavučin, utkaných tou nejjemější nitkou, na kterou zaznívají tóny větru. Je tu podzim, krásný, slunný a barevný. Formát A3.
>

Šnečí ulita

Šnečí ulitu můžeme přirovnat k domečku nebo-li k domovu. Šnečí domeček je neustále v pohybu, v rytmu, který udává samotný tvor jej nesoucí. Náš domov je jen jeden, stálý, vřelý, kam cestu vždy nalezneme. Formát A4.          
>

Strom času

Čas je spravedlivý, neoblomný, nezadržitelně plyne. Je otázkou, jak s ním den za dnem nakládáme. Každý, který toto ví, s jistotou pluje na své vlajkové lodi, silný a  uvědomělý. Připraven dělat právě teď skutky pro sebe a svůj spokojený život. Formát A4.  
>

Svoboda

Svoboda je létáním. Svoboda je krásná jako rozmanitost a barevnost ptačího pera. Svoboda ve vztahu, v práci, ve všech podobách je to, co umožňuje být tím, kým ve skutečnosti jsme - sami sebou. Formát A3.    
>

Květina

Květina roste, kvete a záhy uvadá. Vše má svůj začátek i konec. Životní cesty, které absolvujeme, chyb kterých se na nich dopouštíme, nás činí silnějšími. Na začátku se každá z těchto cest může jevit nejistě, ale proto náš život žijeme. Překonávat vše nejisté a na konci získat zadostiučinění, které...
>

Naděje

Naděje v sobě skrývá mnohé známé i neznámé. Očekávání každého z nás. Naděje motivuje. Stejně tak, jak rychle se objeví, může i zmizet. Naděje je důležitá, udržme si ji a změňme v realitu. Formát A3.    
>

Ptáče

Tvor roztomilý a zranitelný. Krok po kroku se z ptáčete stává pták, sílící, schopen čelit veškerému úskalí, které pro něj život přichystá v cestě dlouhé a nevyzpytatelné. Formát A3.
>